Филтри -

Камиони VOLVO од Унгарија

Резултати од пребарување: 135 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

135 огласа: Камиони VOLVO од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13000 кг Суспензија пружина/пружина Модел bordmatic
Година 2008 Километража 593000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година 2018 Километража 78699 км Сила
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 232809 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2013 Километража 490000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
71.400 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пневматски Модел XHM 3C20Z
Година 2014 Километража 458000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2013 Километража 598980 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Година 2013 Километража 450000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 1997 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 12000 кг
Година 2014 Километража 403000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12920 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 276000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
29.320 € HUF 11.400.000 HUF
Камион рол кипер
Носивост 13150 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 888485 км Сила
Унгарија, Mezőberény
Контактирајте го продавачот
83.580 € HUF 32.500.000 HUF
Камион кипер
Евро Euro 6 Марка на каросерија Molcik
Година 04/2019 Километража 126317 км Сила
Унгарија, Sopron
Контактирајте го продавачот
61.100 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2014 Километража 433000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Година 2002 Километража 1569264 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16920 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 566000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
50.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2015 Километража 91000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 2023 Километража 1 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
77.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2015 Километража 614000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
69.400 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2006 Километража 750000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12820 кг
Година 2015 Километража 302464 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
218.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 11370 кг
Година 2017 Километража 214850 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
234.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 10905 кг
Година 2020 Километража 11488 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
232.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2016 Километража 249162 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2007 Километража 353000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 8000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 218000 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 135 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се