Филтри -

Камиони VOLVO од Украина

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони VOLVO од Украина: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Носивост 26700 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 301582 км Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на зрна
Носивост 25 кг Евро Euro 2 Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 03/1991 Километража 1289568 км Сила
Украина, Одесса
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
140.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија KH-Kipper Модел W1CE
Година 2022 Километража Сила
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 320000 км Сила
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Камион-ладилник
Носивост 13000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 66 м³
Година 2010 Километража 644336 км Сила
Украина, Рогатин
Контактирајте го продавачот
142.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Носивост 32000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија KH-Kipper
Година 2022 Километража 12 км Сила
Украина, Ковель
камион кипер VOLVO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Марка на каросерија Andreoli
Година 2007 Километража Сила
Украина, Микитинці
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 54.110 €
Камион со рамна платформа
Година 2001 Километража Сила
Украина, м. Луцьк
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Камион кипер
Година 2003 Километража 882353 км Сила
Украина, Бишів
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2018 Километража 581776 км Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
59.000 US$ EUR ≈ 58.050 €
Камион платформа
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 677407 км Сила
Украина, смт. Куликів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 16000 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 07/1990 Километража 835899 км Сила
Украина, Одесса
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 54.110 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 260 км Сила
Украина, Микитинці
камион кипер VOLVO FMX
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Украина, Киев
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се