Филтри -

Камиони VOLVO од Словачка

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Камиони VOLVO од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 17990 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2022 Километража Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 5000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија VS-Mont
Година 10/2022 Километража Сила
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Марка на каросерија Carnehl Модел Isotherm
Година 2011 Километража 334000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 12900 кг Евро Euro 1 Зафатнина 12000 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 159800 км Сила
Словачка, Ličartovce
Контактирајте го продавачот
100.680 € Со вклучен ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 12000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 403123 км Сила
Словачка, Prešov
Контактирајте го продавачот
9.999 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража 630000 км Сила
Словачка, Nové Zámky
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 7/2005 Километража 951968 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
50.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 45900 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 485000 км Сила
Словачка, Banská Bystrica
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Камион рол кипер
Година Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража Сила
Словачка, Kaplna
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 11000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 12 м³
Година 2004-12 Километража 677716 км Сила
Словачка, Štúrovo
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 9400 кг Евро Euro 6 Зафатнина 7698 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 312000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 8155 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Модел TLL 14 UF1
Година 01/2009 Километража 326157 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 1/2007 Километража 1091333 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион платформа
Година 1996 Километража 722000 км Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
16.200 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 6225 кг
Година 2007 Километража 446000 км Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион со рамна платформа
Година 1998 Километража Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Камион за шлепување
Носивост 14000 кг
Година 2006 Километража 344000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион кипер
Година 2002 Километража 394000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Камион рол кипер
Година 1999 Километража 520000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Камион за шлепување
Година 2005 Километража 530000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2001 Километража 202000 км Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Камион за транспорт на возила
Година 1998 Километража 495000 км Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 3
Година 8/2002 Километража 449402 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 12000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12777 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2018 Километража 105000 км Сила
Словачка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се