Филтри -

Камиони VOLVO од Швајцарија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

23 огласа: Камиони VOLVO од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-07 Километража 776000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2007-06 Километража 721600 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 5
Година 2008-10 Километража 747500 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1997-08 Километража 631000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
28.933 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 8360 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 338551 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Камион за превоз на коњи
Носивост 3650 кг Евро Euro 3
Година 04/2005 Километража Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
55.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 1500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-01-27 Километража 506772 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2016-02 Километража 493000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 7400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42.26 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-12-20 Километража 930687 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.19 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-08-02 Километража 608507 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
68.717 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 23400 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 332619 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
68.717 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 23300 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 446519 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 9250 кг Евро Euro 2
Година 1998 Километража 603105 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
55.283 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 23600 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 402826 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8140 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-07-02 Километража 611158 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
54.767 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 413050 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 1999-09 Километража 484000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 3
Година 2002-11 Километража 599000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-02 Километража 579000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 18200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2010 Километража 487152 км Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 15.69 м³
Година 2010-10 Километража 546800 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-11 Километража 620000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 9100 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-05-12 Километража 583300 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се