Филтри -

Камиони VOLVO од Романија

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

33 огласа: Камиони VOLVO од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Камион со церада
Евро Euro 2
Година 1998 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
129.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Модел INT16
Година 12/2012 Километража 430000 км Сила
Романија, Alba Iulia
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
260.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 10600 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2019 Километража 106700 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 6890 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2012 Километража 450000 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 20000 м³
Година 10/2004 Километража 750000 км Сила
Романија, Eforie Nord
камион за превоз на дрва VOLVO FH540 + приколка за превоз на дрва
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Носивост 61000 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 660000 км Сила
Романија, Sinaia
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 145 км Сила
Романија, București
Контактирајте го продавачот
89.200 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 587067 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 18 м³
Година 2004 Километража Сила
Романија, Hanul Ancuței
Контактирајте го продавачот
5.100 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 2
Година 1999 Километража 890000 км Сила
Романија, Ciceu-Mihăiești Bața
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2006 Километража 400000 км Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Камион со кука за подигање товар
Носивост 14380 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 790553 км Сила
Романија, Întorsura Buzăului
Контактирајте го продавачот
71.100 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 275721 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 30000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2012 Километража 1000000 км Сила
Романија, Tașca
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Камион кипер
Носивост 24000 кг
Година 2003 Километража 692000 км Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Камион кипер
Носивост 29000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 142000 км Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 3600 кг
Година 2007 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2003 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 12/1998 Километража 800000 км Сила
Романија, Hațeg
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14600 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 449000 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 500000 км Сила
Романија, Negrești-Oaș
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Langendorf
Година 07/2001 Километража 251107 км Сила
Романија, Câmpia Turzii
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Марка на каросерија Meiller
Година 2004 Километража 1145126 км Сила
Романија, Ilfov
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се