Камиони VOLVO L-series од Португалија

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони VOLVO L-series од Португалија: 33 огласа

€ 7.000 USD ≈ US$ 7.831
Изотермичен камион
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
преговара
Камион-шасија
Евро Euro 2
Година 2001-06 Километража 9262 км Сила 180 кс
Португалија, AGUIM
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 7.500 USD ≈ US$ 8.390
Камион кипер
Носивост 7400 кг Суспензија пружина/пружина
Година 10/1988 Километража 524369 км Сила 170 кс
Португалија, Enxara do Bispo
€ 7.300 USD ≈ US$ 8.167
Камион-ладилник
Носивост 10570 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/1997 Километража 62754 км Сила 230 кс
Португалија, Enxara do Bispo
€ 8.250 USD ≈ US$ 9.229
Камион кипер
Носивост 9000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1988 Километража 430000 км Сила 260 кс
Португалија
€ 6.000 USD ≈ US$ 6.712
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
€ 13.750 USD ≈ US$ 15.382
Камион кипер
Година Километража 110174 км Сила
Португалија, Mozelos SMF
€ 21.750 USD ≈ US$ 24.332
Камион завеса
Година Километража 350785 км Сила 290 кс
Португалија, Mozelos SMF
€ 6.200 USD ≈ US$ 6.936
Камион со рамна платформа
Носивост 10500 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1988 Километража 257043 км Сила 170 кс
Португалија
€ 6.500 USD ≈ US$ 7.272
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 677550 км Сила
Португалија
€ 9.000 USD ≈ US$ 10.068
Камион кипер
Година 1998 Километража 420000 км Сила
Португалија, Leiria
преговара
Камион-шасија
Година 2007 Километража 639999 км Сила 240 кс
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
преговара
Камион платформа
Година 2006 Километража 354084 км Сила
Португалија, Serzedo
преговара
Камион завеса
Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража Сила
Португалија
€ 7.500 USD ≈ US$ 8.390
Камион завеса
Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража Сила
Португалија
Омилени : 0 Споредба : 0