Камиони VOLVO FM од Португалија

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони VOLVO FM од Португалија: 53 огласа

преговара
Камион со рамна платформа
Носивост 15583 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2006 Километража 476000 км Сила 400 кс
Португалија, Fátima
преговара
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-04 Километража 695523 км Сила 340 кс
Португалија, AGUIM
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 36.500 USD ≈ US$ 40.833
Камион-контејнер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2006 Километража 349594 км Сила 400 кс
Португалија, Fátima
преговара
Камион кипер
Година 2007 Километража 399999 км Сила 440 кс
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
€ 14.500 USD ≈ US$ 16.221
Камион со рамна платформа
Носивост 23000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2005 Километража 1037000 км Сила 380 кс
Португалија
€ 44.000 USD ≈ US$ 49.223
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2007 Километража 579388 км Сила 440 кс
Португалија, Fátima
преговара
Камион за превоз на животни
Носивост 32000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-07 Километража 822000 км Сила 400 кс
Португалија
€ 36.000 USD ≈ US$ 40.273
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 797127 км Сила 400 кс
Португалија, Fátima
€ 46.000 USD ≈ US$ 51.460
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 11/2010 Километража 775340 км Сила 420 кс
Португалија, Fátima
преговара
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2010 Километража 492185 км Сила 420 кс
Португалија, Fátima
€ 31.000 USD ≈ US$ 34.680
Камион со церада
Евро Euro 4
Година 02/2009 Километража 762005 км Сила 300 кс
Португалија, Fátima
€ 39.000 USD ≈ US$ 43.629
Камион-шасија
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2010 Километража 589512 км Сила 300 кс
Португалија, Fátima
€ 36.500 USD ≈ US$ 40.833
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 10/2009 Километража 555835 км Сила 410 кс
Португалија, Fátima
€ 44.500 USD ≈ US$ 49.782
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2009 Километража Сила 440 кс
Португалија, Fátima
преговара
Камион кипер
Година 2007 Километража 399999 км Сила 440 кс
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Омилени : 0 Споредба : 0