Филтри -

Камиони VOLVO од Португалија

Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

133 огласа: Камиони VOLVO од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
98.500 €
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 1339165 км Сила
Португалија, Carregal do Sal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2013 Километража 765000 км Сила
Португалија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Камион-шасија
Година Километража 730000 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2015 Километража 950317 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2007 Километража Сила
Португалија, Zona industrial de portalegre
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 10/2010 Километража 868511 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 4
Година 11/2008 Километража 843076 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 07/1979 Километража 884958 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 440876 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 07/1978 Километража 211012 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година 1996 Километража 118767 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2011 Километража 470000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 03/2012 Километража 738502 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Marrel Модел Bi basculante c/ porta hidráulica
Година 04/2010 Километража 415000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2008 Километража 950000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 6 Зафатнина 10000 л Суспензија пружина/пружина
Година 10/2014 Километража 342388 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
7.650 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 09/1984 Километража 412043 км Сила
Португалија, Enxara do Bispo
Britannia Export Consultants Limited
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион платформа
Година 2006 Километража 354084 км Сила
Португалија, Serzedo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 02/2008 Километража 559930 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Година 2000 Километража 1261706 км Сила
Португалија, Anadia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2005 Километража 834701 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2008 Километража 1030000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 02/2007 Километража 738883 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-07-17 Километража 599000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2008 Километража 405000 км Сила
Португалија
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се