Филтри -

Камиони VOLVO од Полска

Резултати од пребарување: 298 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

298 огласа: Камиони VOLVO од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.120 € PLN 99.000 PLN
Камион кипер
Носивост 26000 кг
Година 2003 Километража 900000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
127.500 €
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 379800 км Сила
Полска, Starachowice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
127.500 €
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 379800 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
30.730 € PLN 144.000 PLN
Камион со рамна платформа
Зафатнина 10837 м³
Година 2012 Километража 307543 км Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
10.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 04/1991 Километража Сила
Полска, Złotow
Контактирајте го продавачот
28.810 € PLN 135.000 PLN
Камион за шлепување
Година 2011 Километража 474000 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 13000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-06-26 Километража 568000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
16.860 € PLN 79.000 PLN
Изотермален камион
Носивост 8230 кг Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 280994 км Сила
Полска, KOWIESY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 17590 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2016 Километража 257938 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
71.480 € PLN 335.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 16935 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 380000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
62.950 € PLN 295.000 PLN
Камион-шасија
Носивост 16935 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 380000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Камион кипер
Година 1998 Километража Сила
Полска, Cieszyn
Контактирајте го продавачот
84.050 € PLN 393.900 PLN
Камион со завеса
Носивост 13200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 57.44 м³
Година 2018 Километража 598000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
85.330 € PLN 399.900 PLN
Камион со церада
Носивост 13200 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 598000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 18900 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 816011 км Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
66.080 € PLN 309.700 PLN
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 615000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
36.640 € PLN 171.700 PLN
Камион платформа
Година 2004 Километража 406500 км Сила
Полска, Gowino
Контактирајте го продавачот
118.700 € PLN 556.500 PLN
Камион со рамна платформа
Година 2014 Километража 990000 м/ч Сила
Полска, Białe Błota
Контактирајте го продавачот
43.740 € PLN 205.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Година 2008 Километража 840000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 08/2012 Километража 367000 км Сила
Полска, Mścice
Контактирајте го продавачот
41.610 € PLN 195.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 603000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Контактирајте го продавачот
27.530 € PLN 129.000 PLN
Камион рол кипер
Носивост 15220 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 580000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
30.090 € PLN 141.000 PLN
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 08/2011 Километража Сила
Полска, Zaleszany
Контактирајте го продавачот
84.500 € PLN 396.000 PLN
Камион-ладилник
Година Километража 457000 км Сила
Полска, CHĘCINY
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2012 Километража 595000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 298 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се