Autoline » Камиони » Камиони VOLVODAFFORDHOWOIVECOMANMERCEDES-BENZMITSUBISHIRENAULTSCANIAVOLVO » Камиони VOLVO од Арапските Емирати
Филтри -

Камиони VOLVO од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони VOLVO од Арапските Емирати: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер VOLVO FH12-380
1
аукција аукција
Камион кипер
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион кипер VOLVO FM 12
11
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 06/2007 Километража 440 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-шасија VOLVO FH12
9
13.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2001 Километража 850000 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
камион кипер VOLVO FM 480
13
цена на барање
Камион кипер
Година 2011 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
камион за транспорт на гориво VOLVO  FMX 370 Diesel
9
53.000 US$ EUR ≈ 43.720 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража Сила 370 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион со автоподигнувач на контејнер VOLVO FM 330 6x4 Double Skip Loader
11
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража Сила 330 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион со автоподигнувач на контејнер VOLVO  FM 330 4x2
7
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража Сила 330 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион со рамна платформа VOLVO FH
7
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2013 Километража Сила 460 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион со рамна платформа VOLVO FH 13 440
7
цена на барање
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража Сила 440 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се