Филтри -

Камиони VOLVO од Норвешка

Резултати од пребарување: 114 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

114 огласа: Камиони VOLVO од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Носивост 15040 кг
Година 2015 Километража 388871 км Сила
Норвешка, Straume
Контактирајте го продавачот
25.200 €
Камион кипер
Носивост 16590 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 545000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Носивост 26515 кг
Година 2017 Километража 242243 км Сила
Норвешка, Fevåg
Контактирајте го продавачот
31.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004-10 Километража 210000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.300 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-04 Километража 410000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.400 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-06 Километража 340000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 3
Година 2006-09 Километража 470000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2013-07 Километража 970000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
50.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-04 Километража 520000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004-10 Километража 210000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
155.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-08 Километража 250000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
158.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2015-08 Километража 140000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-05 Километража 420000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-06 Километража 270000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2011-02 Километража 280000 км Сила
Норвешка, Narvik
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.600 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-09 Километража 328000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 18930 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-07 Километража Сила
Норвешка, Indre Billefjord
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион рол кипер
Носивост 30105 кг
Година 2014 Километража 363380 км Сила
Норвешка, Fevåg
Контактирајте го продавачот
аукција 86,12 € NOK 1.000 NOK
Камион рол кипер
Носивост 15990 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 287447 км Сила
Норвешка, Vestby
Контактирајте го продавачот
аукција 86,12 € NOK 1.000 NOK
Камион фургон
Носивост 7415 кг
Година 2014 Километража 694317 км Сила
Норвешка, Råde
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-05 Километража 420000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-12 Километража 270000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.300 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-11 Километража 390000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-12 Километража 440000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-04 Километража 550000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 114 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се