Филтри -

Камиони VOLVO од Летонија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

27 огласа: Камиони VOLVO од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.050 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 6300 кг Зафатнина 53.57 м³
Година 2012 Километража 784259 км Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9700 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-09-22 Километража 1077938 км Сила
Латвија, Rīga
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 966311 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион-контејнер
Година 2003 Километража 500000 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Година 11/2011 Километража 459000 км Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2008 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 11/2007 Километража 923800 км Сила
Латвија, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 02/2013 Километража 797400 км Сила
Латвија, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16580 кг Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Andreoli
Година 1997 Километража Сила
Латвија, Bauska, Bauskas novads
Контактирајте го продавачот
12.700 €
Камион рол кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража 420000 км Сила
Латвија, Bauska, Bauskas novads
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Година 2012 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Камион кипер
Година 2003 Километража 547000 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
16.530 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13160 кг Зафатнина 113.08 м³
Година 2012 Километража 784259 км Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2006 Километража 121431 км Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 42465 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-07-13 Километража 1381485 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 75000 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14900 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994-04-12 Километража 1040855 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража Сила
Латвија, Jēkabpils
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 10900 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1994-09-02 Километража 570484 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
6.450 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 1
Година 04/1996 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
10.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 06/1997 Километража 670000 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 12/2008 Километража 502000 км Сила
Латвија, Tiraine
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4530 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 795745 км Сила
Латвија, Liepāja
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Година 2013 Километража 214000 км Сила
Латвија, Rīga
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се