Филтри -

Камиони VOLVO од Италија

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

52 огласа: Камиони VOLVO од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 16000 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/1997 Километража 845000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2021 Километража 109 км Сила
Италија, Cuneo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2009 Километража 762000 км Сила
Италија, Lonato del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 330000 км Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Камион кипер
Модел Vasca 4 assi
Година 2011 Километража 245000 км Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 752824 км Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 900000 км Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион кипер
Носивост 14750 кг
Година 1998 Километража 707000 км Сила
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 540000 км Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Продавница на камион
Година 2013 Километража 1000000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2000 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2001 Километража 780000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Носивост 9700 кг
Година 2013 Километража 514202 км Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2015 Километража 794000 км Сила
Италија, Milano
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2002 Километража 348095 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Камион за сточна храна
Носивост 13500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража Сила
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2012 Километража 448000 км Сила
Италија, Guardamiglio
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.43 м³
Година 2014-01 Километража 673000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 450000 км Сила
Италија, Palmi (RC)
камион со рамна платформа VOLVO FL608 4X2 камион со рамна платформа VOLVO FL608 4X2
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 01/1995 Километража Сила
Италија, Madonna dell'Olmo (CUNEO)
нови камион-цистерна за млеко VOLVO Tank only by ORDER нови камион-цистерна за млеко VOLVO Tank only by ORDER нови камион-цистерна за млеко VOLVO Tank only by ORDER
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Година 03/2022 Километража Сила
Италија, Travagliato
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-06-04 Километража 1040000 км Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 2 Зафатнина 61.95 м³
Година 1996 Километража 1200000 км Сила
Италија, Bolzano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 680000 км Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 12100 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2007 Километража 1342800 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се