Филтри -

Камиони VOLVO од Хрватска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони VOLVO од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 13 м³
Година 12/2004 Километража 927000 км Сила
Хрватска, Solin
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 275721 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7550 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 385500 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Зафатнина 52.5 м³
Година 2018 Километража 545117 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8800 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 1000040 км Сила
Хрватска, Nedelišće
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 54.9 м³
Година 2012 Километража 996000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 10/2022 Километража 474 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8660 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража Сила
Хрватска, Čakovec
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 2001 Километража Сила
Хрватска, Slavonski Brod
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се