Филтри -

Камиони VOLVO од Холандија

Резултати од пребарување: 596 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

596 огласа: Камиони VOLVO од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 15011 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2019 Километража 413000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 01/2015 Километража 322000 км Сила
Холандија, Heteren
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-02-24 Километража 86344 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
52.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 25609 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2014 Километража 346377 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 30670 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража 1054779 км Сила
Холандија, Landhorst
камион со рамна платформа VOLVO FM 480 Fassi F800XP + L516 Jib, Manuel, Reduction axle камион со рамна платформа VOLVO FM 480 Fassi F800XP + L516 Jib, Manuel, Reduction axle
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 01/2008 Километража 325000 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 44000 кг Евро Euro 5
Година Километража 985869 км Сила
Холандија, Breda
EPIC AUCTIONS B.V.
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 3040 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 336671 км Сила
Холандија, Lienden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 3040 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 336671 км Сила
Холандија, Lienden
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2011-01-01 Километража 391574 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 13206 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 856000 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 14125 кг Евро Euro 6
Година 2017-03-01 Километража 523631 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 20550 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-03-23 Километража 27346 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 27766 кг Евро Euro 5
Година 2011-05-01 Километража 642965 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 5195 кг Евро Euro 4
Година 01/2006 Километража 787000 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4720 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-06-06 Километража 38997 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 19665 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-08-16 Километража 550584 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-02-06 Километража 426032 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 21697 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-01-04 Километража 477225 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Камион за превоз на битумен
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Borculo
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 01/1999 Километража 474948 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4810 кг Евро Euro 5
Година 2010-09-01 Километража 208266 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 17400 кг Евро Euro 6
Година 2019-08-01 Километража 550649 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2011-01-01 Километража 510914 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
53.950 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 11120 кг Евро Euro 6
Година 2015-03-01 Километража 710736 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 596 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се