Филтри -

Камиони VOLVO од Грција

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

21 огласа: Камиони VOLVO од Грција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 02/1983 Километража 550000 км Сила
Грција, Καρδίτσα
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 12/2004 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-шасија VOLVO F1017 камион-шасија VOLVO F1017 камион-шасија VOLVO F1017
3
Контактирајте го продавачот
4.400 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 04/1983 Километража Сила
Грција, Καρδίτσα
Контактирајте го продавачот
6.300 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 1978 Километража 540000 км Сила
Грција, Karditsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2015 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
камион со рамна платформа VOLVO F89 NEO MOTER EXPORT
1
Контактирајте го продавачот
10 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 1/1979 Километража 100 км Сила
Грција, Karditsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 06/2005 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Камион кипер
Година 1977 Километража 68992 км Сила
Грција, Malakasa-Athens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 01/2008 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
5.300 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 05/1982 Километража 687354 км Сила
Грција, Aspropirgos
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 04/2012 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Камион-шасија
Година 1983 Километража 1 км Сила
Грција, Malakasa-Athens
камион кипер VOLVO Α.Δ.Χ dAF SCANIA MAN MERCEDESA '12 камион кипер VOLVO Α.Δ.Χ dAF SCANIA MAN MERCEDESA '12
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2012 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 06/2008 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 08/2007 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 38.98 м³
Година 11/2007 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Камион со завеса
Евро Euro 1
Година 1994 Километража 407009 км Сила
Грција, Malakasa-Athens
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион-шасија
Година 1977 Километража 1 км Сила
Грција, Malakasa-Athens
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион-шасија
Година 1978 Километража Сила
Грција, Malakasa-Athens
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 336636 км Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година 12/2003 Километража Сила
Грција
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се