Филтри -

Камиони VOLVO од Франција

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

44 огласа: Камиони VOLVO од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 15.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 471000 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 20380 кг Евро Euro 5 Модел Ampliroll
Година 2010-12-15 Километража 180000 км Сила
Франција, FONTAINE NOTRE DAME
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
20.833,33 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 03/2003 Километража 195500 км Сила
Франција, Wambrechies
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 838148 км Сила
Франција, Saint-Priest
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 07/1995 Километража 775000 км Сила
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 09/2008 Километража 646578 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 14996 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2004 Километража 777000 км Сила
Франција, FLORANGE
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 08/2001 Километража 616408 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 13171 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2012 Километража 673319 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 10530 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Модел 12
Година 05/1994 Километража 605000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2006 Километража 13955 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион кипер
Година 2006 Километража 500000 км Сила
Франција, Bourges
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 16008 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2015 Километража 314708 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2009 Километража 400600 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2009 Километража 251200 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2009 Километража 305000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Модел Type HS 20-6430
Година 2012-11-05 Километража 582551 км Сила
Франција, ANOULD
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 14366 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2013 Километража 337008 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Камион-ладилник
Година 2011 Километража 570000 км Сила
Франција, Bonneville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 14840 кг Евро Euro 3
Година 2002-01-24 Километража 678442 км Сила
Франција, FONTAINE NOTRE DAME
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 4
Година 2007-11-22 Километража 143700 км Сила
Франција, FONTAINE NOTRE DAME
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 4
Година 2009-02-25 Километража 379124 км Сила
Франција, FONTAINE NOTRE DAME
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2006-04-27 Километража 412663 км Сила
Франција, FONTAINE NOTRE DAME
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 40000 кг Евро Euro 2
Година 04/1996 Километража Сила
Франција, LIPOSTHEY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2013 Километража 852000 км Сила
Франција, LIMAY
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се