Филтри -

Камиони VOLVO од Финска

Резултати од пребарување: 135 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

135 огласа: Камиони VOLVO од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 19200 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 892999 км Сила
Финска, Lempäälä
Контактирајте го продавачот
79.500 €
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2019 Километража 410000 км Сила
Финска, ORAVAINEN
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Година 2009 Километража Сила
Финска, Munsala
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 58.33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 1199999 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2004 Километража 523999 км Сила
Финска, Alajärvi
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел CMT
Година 2014 Километража 1299999 км Сила
Финска, Vantaa
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 28 м³ Суспензија пружина/пружина Модел Zetterberg 28
Година 2010 Километража 509000 км Сила
Финска, ORAVAINEN
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-10-24 Километража 546000 км Сила
Финска, ORAVAINEN
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 463999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 201000 км Сила
Финска, Lempäälä
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 164999 км Сила
Финска, Man Center Espoo, Kartanonherrantie 5
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13580 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 482000 км Сила
Финска, Man Center Lempäälä
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 137000 км Сила
Финска, Lempäälä
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 22060 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 1449999 км Сила
Финска, Ilvesjoki, Jalasjärvi
камион-шасија VOLVO FH13 6x2
1
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 2013 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
камион за превоз на дрва VOLVO FH540 8x4
1
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Камион за превоз на дрва
Година 2013 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
камион кипер VOLVO FH540 6x4
1
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2011 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
камион кипер VOLVO FH 650
1
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2017 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 20800 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 625000 км Сила
Финска, Lempäälä
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2008-05-15 Километража Сила
Финска, ORAVAINEN
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 13840 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 350999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 996900 км Сила
Финска, ORAVAINEN
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 12775 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 1109999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
26.700 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 1195000 км Сила
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
32.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 1200000 км Сила
Финска, FORSSA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 135 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се