Филтри -

Камиони VOLVO од Европа

Резултати од пребарување: 2954 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2954 огласа: Камиони VOLVO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
112.500 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 18400 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-06-23 Километража 550217 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 9300 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-07-28 Километража 342466 км Сила
Холандија, Andelst
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.240 € SEK 219.000 SEK
Камион рол кипер
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Gävleborg
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.340 € SEK 129.000 SEK
Камион фургон
Година 2013 Километража Сила
Шведска, Gävleborg
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.965,85 €
Камион со рамна платформа
Носивост 14050 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 712000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Носивост 16250 кг
Година 2008-02 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Суспензија пружина/пневматски
Година 1992 Километража 195000 км Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2001 Километража 977692 км Сила
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
аукција 7.525 € DKK 56.000 DKK
Камион со завеса
Носивост 9900 кг Евро Euro 4
Година 2010-03 Километража 481076 км Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 33.730 € DKK 251.000 DKK
Камион-ладилник
Носивост 5300 кг Евро Euro 6
Година 2019-11 Километража 28032 км Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 878,70 € SEK 10.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2003 Километража Сила
Шведска, Varekil
Контактирајте го продавачот
аукција 1.757 € SEK 20.000 SEK
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2007 Километража Сила
Шведска, Rottne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 8890 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2009 Километража 643000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 4
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2015-06-17 Километража 103988 км Сила
Франција, ANOULD
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4865 кг Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 478000 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Сила
Франција, Montpellier
Контактирајте го продавачот
33.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 11600 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2014 Километража 607522 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
25.400 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 13205 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2011 Километража 1036153 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2011 Километража 969444 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15200 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 376761 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.318 € SEK 15.000 SEK
Камион фургон
Носивост 4240 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
29.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 11230 кг
Година 2007 Километража 373096 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.400 € PLN 59.000 PLN
Камион кипер
Година 10/1999 Километража 521304 км Сила
Полска, NIEGOWA
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2014 Километража 547671 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2954 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се