Филтри -

Камиони VOLVO од Естонија

Резултати од пребарување: 175 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

175 огласа: Камиони VOLVO од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14490 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 620999 км Сила
Естонија, Tartu
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Камион за превоз на дрва
Носивост 19000 кг Евро Euro 5
Година 2014-04 Километража 560000 км Сила
Естонија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 18660 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел TEXACO RANDO HDZ 46
Година 06/2013 Километража 748293 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17720 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2012 Километража 585324 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 15480 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Модел 20T
Година 01/2008 Километража 349406 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13100 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2008 Километража 901509 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15880 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/1997 Километража 843294 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
77.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 16980 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2017 Километража 178723 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12920 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2002 Километража 567000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 19850 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2011 Километража 1037264 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 27600 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Модел 20T
Година 02/2006 Километража 625000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 13525 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2007 Километража 693000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 13250 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2002 Километража 644627 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 7000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 308470 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16670 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2014 Километража 649645 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16240 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2000 Километража 1142814 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 17130 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2013 Километража 761000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15575 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2013 Километража 264391 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 485000 км Сила
Естонија, Lepaküla
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-12 Километража Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2015-07 Километража 10250000 км Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 10800 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 484000 км Сила
Естонија, Taebla
Контактирајте го продавачот
53.750 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 520185 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2008 Километража 810000 км Сила
Естонија, Pärnu
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12700 кг
Година 01/1993 Километража 311000 км Сила
Естонија, Taebla
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 175 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се