Филтри -

Камиони VOLVO од Данска

Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

56 огласа: Камиони VOLVO од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 12250 кг Евро Euro 6 Зафатнина 22.79 м³
Година 2017-07 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Носивост 18200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 20.52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 441338 км Сила
Данска, Hedensted
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 16820 кг Евро Euro 6 Зафатнина 17.64 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 554000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 15650 кг Евро Euro 6 Модел XR20SL56-W-0TLB
Година 2014-08 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 14700 кг Евро Euro 5
Година 2013-04 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 800000 км Сила
Данска, Tappernøje
камион-шасија VOLVO D7F - 290 HP - EURO 5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2011 Километража 51000 км Сила
Данска, Tappernøje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 18900 кг Евро Euro 6 Модел XR20SL59 - W- DC2B
Година 2014-08 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2010 Километража Сила
Данска, Tappernøje
камион рол кипер VOLVO FH16 750 / 8X4 / KROGHEJS камион рол кипер VOLVO FH16 750 / 8X4 / KROGHEJS
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Модел TRIBBEL
Година 2012 Километража Сила
Данска, Tappernøje
камион-шасија VOLVO FMX 500 8X4 камион-шасија VOLVO FMX 500 8X4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 400000 км Сила
Данска, Tappernøje
камион-шасија VOLVO ATO3112E / PART NR 3190874
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2015 Километража 223500 км Сила
Данска, Tappernøje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 17650 кг Евро Euro 6
Година 2015-04 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 13900 кг
Година 2016-07 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 57.15 м³
Година 2013 Километража 680000 км Сила
Данска, Kolding
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Зафатнина 10.7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 269000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5800 кг
Година 05/2014 Километража 120000 км Сила
Данска, Rødekro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Носивост 18000 кг
Година 2013-12 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 82000 км Сила
Данска, Kolding
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 5025 кг Евро Euro 4 Зафатнина 45.81 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 248000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 11600 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 629000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Носивост 16250 кг
Година 2008-02 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
аукција 2.050 € DKK 15.250 DKK
Камион платформа
Носивост 5975 кг
Година 1992 Километража 352000 км Сила
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Носивост 16100 кг Евро Euro 3 Модел TF320
Година 2003-05 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 10200 кг
Година 2013-11 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се