Филтри -

Камиони VOLVO од Бугарија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони VOLVO од Бугарија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.940 € BGN 39.000 BGN
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 48.35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-03-18 Километража 729250 км Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
48.573,47 €
Камион кипер
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 259000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
30.166,68 €
Камион-ладилник
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 890000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
55.731,67 €
Камион кипер
Носивост 32000 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 436000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
32.723,18 €
Камион-ладилник
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 754000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
35.279,68 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 691000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
40.392,68 €
Камион кипер
Носивост 32000 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 368000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 24000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2007 Километража Сила
Бугарија, Стара Загора
камион за транспорт на возила VOLVO FM13 460 камион за транспорт на возила VOLVO FM13 460
2
Контактирајте го продавачот
28.700 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 09/2012 Километража 1350000 км Сила
Бугарија, Ognyanovo
камион за транспорт на возила VOLVO FM 460 камион за транспорт на возила VOLVO FM 460 камион за транспорт на возила VOLVO FM 460
3
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски Модел Euro lohr
Година 09/2012 Километража 1300000 км Сила
Бугарија, Ognyanovo
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 1447639 км Сила
Бугарија, Видин
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Модел Euro Lohr
Година 09/2012 Километража 1340575 км Сила
Бугарија, Ognyanovo
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 40000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2010 Километража 450000 км Сила
Бугарија, Алдомировци
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43 м³
Година 2013-09-06 Километража 357000 км Сила
Бугарија, RUSE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се