Филтри -

Камиони VOLVO од Белгија

Резултати од пребарување: 249 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

249 огласа: Камиони VOLVO од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.600 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 1998 Километража 550000 км Сила
Белгија, Beveren
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 10500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 500000 км Сила
Белгија, Antwerpen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 714000 км Сила
Белгија, Beveren
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/1999 Километража 494000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 6550 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража 420000 км Сила
Белгија, Beveren
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 16950 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2006-01-19 Километража 720927 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
7.600 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 1
Година 1988-06 Километража 124500 км Сила
Белгија, Hulshout
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2007 Километража 271505 км Сила
Белгија, Tubize
Контактирајте го продавачот
VOLVO FM
30 ч.
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15250 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 291459 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.750 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 25475 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1995 Километража 905284 км Сила
Белгија, GENK
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 18255 кг Евро Euro 6
Година 01/2014 Километража 372000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 15300 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2005 Километража 944067 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-04-06 Километража 514000 км Сила
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
VOLVO FM
35 ч.
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15500 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 275889 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 6000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1999-10-21 Километража 100242 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15130 кг Евро Euro 6 Зафатнина 20100 л
Година 2020 Километража 58660 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2018 Километража 219485 км Сила
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 12345 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2022 Километража 27805 км Сила
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Суспензија пружина/пружина
Година 2001-10-16 Километража 438261 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2001-06-14 Километража 450000 км Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15200 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 306985 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 14980 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 387124 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15420 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 345453 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15500 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 277330 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 11990 л Модел MULTIFLOW
Година 2020 Километража 89333 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 249 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се