Камиони VOLVO од Америка

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони VOLVO: 18 огласа

камион рол кипер VOLVO FM 410
11
преговара
Камион рол кипер
Година 2013 Километража 340000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
камион со автоподигнувач на контејнер VOLVO FL 240
7
преговара
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2007 Километража 575000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со автоподигнувач на контејнер VOLVO FLH 240
10
преговара
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2012 Километража 476000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
камион рол кипер VOLVO FM12 340
7
преговара
Камион рол кипер
Година 2006 Километража 480000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
камион рол кипер VOLVO FM12 340
10
преговара
Камион рол кипер
Година 2005 Километража 649000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
камион рол кипер VOLVO FM12 340
5
преговара
Камион рол кипер
Година 2005 Километража 400000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
камион со автоподигнувач на контејнер VOLVO FL6
11
преговара
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2005 Километража 413000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
камион-шасија VOLVO FM12 340
5
преговара
Камион-шасија
Година 2003 Километража 300000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
камион рол кипер VOLVO FM12 340
9
преговара
Камион рол кипер
Година 2005 Километража 503000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
камион рол кипер VOLVO FM12 340
16
преговара
Камион рол кипер
Година 2006 Километража 516000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
камион рол кипер VOLVO FM12 340
11
преговара
Камион рол кипер
Година 2006 Километража 400000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
камион рол кипер VOLVO FM12 340
7
преговара
Камион рол кипер
Година 2006 Километража 500000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
камион-шасија VOLVO FL 220
4
преговара
Камион-шасија
Година 2006 Километража 300000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
камион рол кипер VOLVO FM12 340
9
преговара
Камион рол кипер
Година 2005 Километража 500000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
камион-шасија VOLVO FM12 360
5
преговара
Камион-шасија
Година 2008 Километража 300000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
Омилени : 0 Споредба : 0