Филтри -

Камиони VOLVO

Резултати од пребарување: 3060 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

3060 огласа: Камиони VOLVO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.500 € Со вклучен ДДВ
Камион со завеса
Носивост 15000 кг Евро Euro 5
Година 11/2011 Километража 1300000 км Сила
Северна Македонија, Велес
Контактирајте го продавачот
138.700 €
Камион со рамна платформа
Носивост 12800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 205000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
63.300 €
Камион кипер
Носивост 21370 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 185000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 15120 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 120162 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
13.562 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1967 Километража Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 14530 кг Евро Euro 2
Година 2001 Километража 386000 км Сила
Холандија, MAASDIJK
Контактирајте го продавачот
18.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 364700 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 08/2001 Километража 616408 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 12800 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 1150700 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 15350 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 1061979 км Сила
Холандија, Oisterwijk
Контактирајте го продавачот
10.450 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8450 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-01-19 Километража 452010 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15355 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18949 л
Година 2016 Километража 137049 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15620 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 181274 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19480 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 421000 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 18760 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 376723 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15620 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 162582 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15580 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18944 л
Година 2016 Километража 145038 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15150 кг Евро Euro 6
Година 05/2018 Километража 123999 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19380 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 280419 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15250 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 291459 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 14980 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 387124 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15399 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 64401 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 14900 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 527265 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15500 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 277330 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15200 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 306985 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3060 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се