Филтри -

Камиони VOLKSWAGEN од Унгарија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони VOLKSWAGEN од Унгарија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 24.79 м³
Година 2019 Километража 199900 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
90.100 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 1200 кг
Година 2022 Километража 20 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 975 кг
Година 2018 Километража 76010 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.400 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Зафатнина 15 м³
Година 2017 Километража 5354 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2022 Километража 20 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
47.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Модел Schoon
Година 2022 Километража 20 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2269 кг
Година 2015 Километража 144000 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.400 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2014 Километража 311000 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2010 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2010 Километража 177579 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се