Филтри -

Камиони VOLKSWAGEN од Шведска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони VOLKSWAGEN од Шведска: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN transporter
8
аукција 133,50 € SEK USD 1.400 SEK ≈ 151,20 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
камион фургон VOLKSWAGEN Crafter 35
23
12.210 € SEK USD 128.000 SEK ≈ 13.830 US$
Камион фургон
Година 2012 Километража 188039 км Сила
Шведска, Blekinge
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион фургон VOLKSWAGEN Transporter Skåpbil Van
12
5.627 € SEK USD 59.000 SEK ≈ 6.373 US$
Камион фургон
Година 2010 Километража Сила
Шведска, Halland
камион фургон VOLKSWAGEN Crafter, Skåpbil Van
16
15.740 € SEK USD 165.000 SEK ≈ 17.820 US$
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 75500 км Сила
Шведска, Skåne
камион фургон VOLKSWAGEN
24
3.338 € SEK USD 35.000 SEK ≈ 3.780 US$
Камион фургон
Година 2002 Километража Сила
Шведска, Dalarna
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се