Камиони VOLKSWAGEN од Шпанија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони VOLKSWAGEN од Шпанија: 11 огласа
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Шпанија, Ocana
Камион фургон
Година 2009 Километража 6760 км Сила
Шпанија, Ocana
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 3 Зафатнина V=10000 л Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 126904 км Сила
Шпанија, Ocana
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Шпанија, Barcelona
аукција € 13.000 ≈ US$ 14.750
Камион кипер
Зафатнина V=14 м³
Година 2009 Километража Сила
Шпанија
аукција € 13.000 ≈ US$ 14.750
Камион кипер
Година 2009 Километража Сила
Шпанија
аукција € 13.000 ≈ US$ 14.750
Камион кипер
Година 2009 Километража Сила
Шпанија
аукција € 13.000 ≈ US$ 14.750
Камион кипер
Година 2009 Километража Сила
Шпанија
аукција € 13.000 ≈ US$ 14.750
Камион кипер
Година 2009 Километража 7976 м/ч Сила
Шпанија
€ 15.500 ≈ US$ 17.586
Камион кипер
Година 2009 Километража 8750 км Сила
Шпанија, Alborea (Albacete)
€ 2.000 ≈ US$ 2.269
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Шпанија, Huelva
Омилени : 0 Споредба : 0