Камиони VOLKSWAGEN од Полска

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони VOLKSWAGEN од Полска: 33 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник VOLKSWAGEN VOLKSWAGEN CRAFTER KONTENER CHŁODNIA 0*C  [ 1608 ]
34
13.108 € USD ≈ 14.140 US$
Камион-ладилник
Година 2012 Километража 118460 км Сила 160 кс
Полска, Wałbrzych
камион кипер VOLKSWAGEN Transporter t5 DOKA skrzynia 19 tdi super stan serwisowany 1 wła
13
6.446 € PLN USD 29.500 PLN ≈ 6.952 US$
Камион кипер
Година 2009 Километража 298000 км Сила
Полска, GŁOGÓWEK
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN Transporter t5 lift doka skrzyniowy
18
6.970 € PLN USD 31.900 PLN ≈ 7.518 US$
Камион со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 282000 км Сила 102 кс
Полска, GŁOGÓWEK
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN transporter t5 skrzynia 19 tdi super stan niemalowany paka 3m
18
6.096 € PLN USD 27.900 PLN ≈ 6.575 US$
Камион со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 265000 км Сила 102 кс
Полска, GŁOGÓWEK
продавница на камион VOLKSWAGEN CRAFTER
29
17.480 € PLN USD 80.000 PLN ≈ 18.850 US$
Продавница на камион
Година 2008 Километража 254417 км Сила 136 кс
Полска, Bytom
камион со церада VOLKSWAGEN CRAFTER 
34
16.609 € USD ≈ 17.910 US$
Камион со церада
Година 2017 Километража 171300 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN transporter t5 LIFT DOKA super stan idealny 6 osobowy brygadówka
10
7.101 € PLN USD 32.500 PLN ≈ 7.659 US$
Камион со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 269000 км Сила 102 кс
Полска, GŁOGÓWEK
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN VOLKSWAGEN CRAFTER SKRZYNIOWY DOKA 6 MIEJSC KLIMA WEBASTO ASO [
39
8.731 € USD ≈ 9.416 US$
Камион со рамна платформа
Година 2011 Километража 190830 км Сила 160 кс
Полска, Wałbrzych
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN T6 TRANSPORTER T5 - DOKA - BRYGADÓWKA - KLIMA - 6 osób - FV 23%
26
5.659 € PLN USD 25.900 PLN ≈ 6.104 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 974 кг
Година 2011 Километража 248000 км Сила 105 кс
Полска, Świebodzice
камион со церада VOLKSWAGEN CRAFTER PLANDEKA 10 PALET WEBASTO KLIMATYZACJA TEMPOMAT FULL LED
35
17.047 € USD ≈ 18.390 US$
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 153600 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада VOLKSWAGEN Transporter t4 skrzynia 25 tdi super stan serwisowana plandeka
12
3.693 € PLN USD 16.900 PLN ≈ 3.983 US$
Камион со церада
Година 2002 Километража 320000 км Сила 88 кс
Полска, GŁOGÓWEK
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN Transporter t5 doka skrzyniowy klima super stan
19
6.315 € PLN USD 28.900 PLN ≈ 6.811 US$
Камион со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 263000 км Сила 131 кс
Полска, GŁOGÓWEK
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN TRANSPORTER t5
11
5.878 € PLN USD 26.900 PLN ≈ 6.339 US$
Камион со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 285000 км Сила 130 кс
Полска, GŁOGÓWEK
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN Transporter t5 lift doka skrzyniowy 20 tdi klima SUPER STAN NIE
20
7.844 € PLN USD 35.900 PLN ≈ 8.460 US$
Камион со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 315000 км Сила 102 кс
Полска, GŁOGÓWEK
камион со завеса VOLKSWAGEN CRAFTER PLANDEKA
35
15.953 € USD ≈ 17.210 US$
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина V=20.33 м³
Година 2018 Километража 236300 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се