Камиони VOLKSWAGEN од Литванија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони VOLKSWAGEN од Литванија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN LT46
6
2.900 € USD ≈ 3.128 US$
Камион со рамна платформа
Година 1998 Километража Сила 75 кс
Литванија, Prienų r. sav.
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN Transporter
13
6.950 € USD ≈ 7.496 US$
Камион со рамна платформа
Година 04/2005 Километража 235000 км Сила 131 кс
Литванија, Radviliškis
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN Transporter
14
8.350 € USD ≈ 9.005 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 10/2010 Километража 305000 км Сила 140 кс
Литванија, Radviliškis
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN Transporter
14
9.250 € USD ≈ 9.976 US$
Камион со рамна платформа
Година 07/2013 Километража 214000 км Сила 114 кс
Литванија, Radviliškis
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN Transporter
14
8.950 € USD ≈ 9.653 US$
Камион со рамна платформа
Година 04/2012 Километража 234000 км Сила 114 кс
Литванија, Radviliškis
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN Crafter
10
4.550 € USD ≈ 4.907 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 01/2009 Километража 284000 км Сила 163 кс
Литванија, Radviliškis
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN Transporter
8
3.350 € USD ≈ 3.613 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 04/2007 Километража 217767 км Сила 131 кс
Литванија, Radviliškis
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN Transporter
11
3.450 € USD ≈ 3.721 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 05/2007 Километража 216000 км Сила 102 кс
Литванија, Radviliškis
камион со церада VOLKSWAGEN Transporter
8
9.950 € USD ≈ 10.730 US$
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 09/2012 Километража 225000 км Сила 114 кс
Литванија, Radviliškis
камион со церада VOLKSWAGEN Transporter
8
9.450 € USD ≈ 10.190 US$
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 09/2012 Километража 225000 км Сила 114 кс
Литванија, Radviliškis
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN Transporter
3
1.650 € USD ≈ 1.780 US$
Камион со рамна платформа
Година 04/1999 Километража Сила
Литванија, Radviliškis
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN Transporter
9
7.350 € USD ≈ 7.927 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 03/2005 Километража 233000 км Сила 132 кс
Литванија, Radviliškis
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN Transporter
10
6.950 € USD ≈ 7.496 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 10/2009 Километража 277000 км Сила 131 кс
Литванија, Radviliškis
камион со церада VOLKSWAGEN Transporter
7
1.250 € USD ≈ 1.348 US$
Камион со церада
Година 11/1994 Километража 160000 км Сила 116 кс
Литванија, Radviliškis
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN Transporter
3
950 € USD ≈ 1.025 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 1
Година 1997 Километража Сила
Литванија, Radviliškis
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се