Филтри -

Камиони VOLKSWAGEN од Германија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони VOLKSWAGEN од Германија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување VOLKSWAGEN
24
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1475 кг Евро Euro 6
Година 2017-05 Километража 224000 км Сила 102 кс
Германија, Lahr
камион за шлепување VOLKSWAGEN Abschlepper Tischer original 13000Km E6
25
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2019-08 Километража 13000 км Сила 150 кс
Германија, Lahr
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
продавница на камион VOLKSWAGEN Crafter
45
Контактирајте го продавачот
аукција 41.825 €
Продавница на камион
Година 2019-08 Километража Сила 17.95 кс
Германија, Saarbrücken
продавница на камион VOLKSWAGEN Crafter / SZN1E
50
Контактирајте го продавачот
аукција 41.090 €
Продавница на камион
Година 2019-08 Километража Сила 17.95 кс
Германија, Saarbrücken
камион за шлепување VOLKSWAGEN Autotransport Tischer absenkbares Plateau
24
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2017-05 Километража 224000 км Сила 102 кс
Германија, Lahr
камион за транспорт на возила VOLKSWAGEN Autotransport Seilwinde original 13000Km E6
24
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1370 кг Евро Euro 6
Година 2019-08 Километража 13000 км Сила 150 кс
Германија, Lahr
камион-ладилник VOLKSWAGEN Crafter Th King Rohrbahn Standkühlung
16
Контактирајте го продавачот
18.890 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2013-06 Километража 248000 км Сила 140 кс
Германија, Dorsten
камион фургон VOLKSWAGEN T6 4,25t eDelBox
14
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1175 кг Зафатнина 19.85 м³
Година 2016-07 Километража 2223 км Сила 109 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN LT 45
23
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2001 Километража 131768 км Сила 89.73 кс
Германија, Saarlouis
камион со церада VOLKSWAGEN LT 28 3 - Sitzer AHK Schaltgetriebe aus 1. Hand
15
Контактирајте го продавачот
3.980 €
Камион со церада
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 306935 км Сила
Германија, Sottrum
камион со рамна платформа VOLKSWAGEN LT46
6
Контактирајте го продавачот
3.900 € Со вклучен ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 1999 Километража 314000 км Сила 109 кс
Германија, Lübbecke
камион-ладилник VOLKSWAGEN Crafter Frisch+Tiefkühl -20° Scheckheft TÜV NEU
15
Контактирајте го продавачот
17.850 €
Камион-ладилник
Носивост 1820 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 211581 км Сила
Германија, Sottrum
камион со церада VOLKSWAGEN offener Kasten / Plane / Spriegel / Sprinter
13
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 2
Година 2002 Километража 191159 км Сила 102 кс
Германија, Untersteinach
камион-ладилник VOLKSWAGEN LT35 2,0 TDI CRAFTER KÜHLKOFFER  FRISCHDIENST E5
23
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 13.52 м³
Година 2012-12 Километража 292516 км Сила 136 кс
Германија, Hannover
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се