Филтри -

Камиони VOLKSWAGEN од Европа

Резултати од пребарување: 80 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

80 огласа: Камиони VOLKSWAGEN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1950 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1989-03-01 Километража 124893 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со завеса
Година 2018 Километража 434110 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
12.971 € Со вклучен ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Зафатнина 3.66 м³
Година 2007-12 Километража 195831 км Сила
Германија, Regensburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2010 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1950 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1989-03-01 Километража 124893 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1950 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1989-03-01 Километража 124893 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
камион со церада VOLKSWAGEN crafter
1
Контактирајте го продавачот
16.960 € PLN 79.900 PLN
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 203510 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2004-01-01 Километража 259806 км Сила
Холандија, Callantsoog
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-ладилник
Година 2019 Километража 195860 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
15.690 € PLN 73.900 PLN
Камион со церада
Носивост 850 кг
Година 2019 Километража 240000 км Сила
Полска, Skępe
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со завеса
Година Километража 163450 км Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 5.416 € SEK 61.000 SEK
Камион за шлепување
Носивост 2000 кг
Година 2004 Километража Сила
Шведска, Värmdö
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион за транспорт на возила
Година Километража 70000 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
17.730 € PLN 83.500 PLN
Камион со церада
Зафатнина 24.29 м³
Година 2019 Километража 373000 км Сила
Полска, Danków
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2005 Километража 396751 км Сила
Германија, Eschenburg - Hirzenhain
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 28.6 м³
Година 2019 Километража 254900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1800 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2014-10 Километража 335000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2014-10 Километража 390000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
44.529,41 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 20 км Сила
Германија, Sangerhausen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.990 € PLN 65.900 PLN
Камион со рамна платформа
Носивост 3500 кг
Година 2014 Километража 229000 км Сила
Полска, Czapury
Контактирајте го продавачот
23.390 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 1410 кг Евро Euro 6 Зафатнина 28.62 м³
Година 2017 Километража 118558 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 80 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се