Камиони VOLKSWAGEN од Чешка Република

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони VOLKSWAGEN од Чешка Република: 10 огласа
€ 10.200 ≈ US$ 11.485
Камион фургон
Зафатнина V=12.79 м³
Година 2012-03 Километража 17200 км Сила 84.3 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
€ 6.999 ≈ US$ 7.881
Камион со церада
Година 04/2011 Километража 380000 км Сила
Чехија, Praha 3
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 5.200 ≈ US$ 5.855
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2006 Километража Сила
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
€ 2.411 CZK 61.983 ≈ US$ 2.715
Камион со рамна платформа
Година 1998 Километража 327045 км Сила 125 кс
Чехија, Chrudim
€ 15.650 ≈ US$ 17.622
Камион-ладилник
Зафатнина V=18.8 м³
Година 2013-03 Километража 323000 км Сила 143 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
€ 13.300 ≈ US$ 14.976
Камион со рамна платформа
Година 2014-04 Километража 218000 км Сила 163 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
€ 10.200 ≈ US$ 11.485
Камион со рамна платформа
Година 2011-11 Километража 286000 км Сила 163 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
€ 15.700 ≈ US$ 17.678
Камион фургон
Зафатнина V=18.52 м³
Година 2012-02 Километража 42000 км Сила 143 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
€ 17.142 ≈ US$ 19.302
Камион со церада
Носивост 1200 кг Евро Euro 6
Година 2015-09 Километража 146419 км Сила 136 кс
Чехија, Holubice
€ 5.850 ≈ US$ 6.587
Камион со рамна платформа
Зафатнина V=2.28 м³
Година 2005-02 Километража 155000 км Сила 105 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
Омилени : 0 Споредба : 0