Филтри -

Камиони VOLKSWAGEN од Белгија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони VOLKSWAGEN од Белгија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво VOLKSWAGEN 31.310 6X4
15
14.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел PACHINI
Година 2009-06-01 Километража 103040 км Сила 310 кс
Белгија, Meer
камион кипер VOLKSWAGEN WORKER 31.310
11
17.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2009-06-01 Километража 29352 км Сила 310 кс
Белгија, Meer
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер VOLKSWAGEN W 310 6X4
13
14.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 21000 кг
Година 2010-06-01 Километража 29352 км Сила 310 кс
Белгија, Meer
камион-ладилник VOLKSWAGEN Crafter 50
12
8.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2007-07 Километража 395200 км Сила 163 кс
Белгија, Leopoldsburg
камион фургон VOLKSWAGEN CRAFTER 2,5 TDI 212000km
14
7.000 €
Камион фургон
Носивост 2700 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-29 Километража 212412 км Сила 100 kW
Белгија, Gent
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се