Филтри -

Камиони VOLKSWAGEN

Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

77 огласа: Камиони VOLKSWAGEN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.994,55 US$ EUR ≈ 34.430 €
Камион кипер
Година 2012 Километража 124000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
55.491,82 US$ EUR ≈ 51.640 €
Камион кипер
Година 2012 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2012 Километража 360000 км Сила
Словачка, Chorvátsky Grob
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1950 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1989-03-01 Километража 124893 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.790 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 1410 кг Евро Euro 6 Зафатнина 28.62 м³
Година 2017 Километража 118558 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
139.216,32 US$ EUR ≈ 129.600 €
Камион со рамна платформа
Година 2017 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
17.690 € PLN 82.900 PLN
Камион со рамна платформа
Носивост 3500 кг
Година 2017 Километража 260000 км Сила
Полска, GŁOGÓWEK
Контактирајте го продавачот
8.514 € PLN 39.900 PLN
Камион со церада
Година 2017 Километража 10 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
аукција 10.500 €
Камион за транспорт на возила
Година Километража 119000 км Сила
Германија, Mülheim An Der Ruhr
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
72.042,01 US$ EUR ≈ 67.050 €
Камион кипер
Година 2014 Километража 97000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
4.246 € PLN 19.900 PLN
Камион-шасија
Година 2001 Километража 593000 км Сила
Полска, Szówsko
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1950 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1989-03-01 Километража 124893 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
камион со автоподигнувач на контејнер VOLKSWAGEN 15-190 E Constellation 2p (Diesel)(E5) камион со автоподигнувач на контејнер VOLKSWAGEN 15-190 E Constellation 2p (Diesel)(E5) камион со автоподигнувач на контејнер VOLKSWAGEN 15-190 E Constellation 2p (Diesel)(E5)
3
Контактирајте го продавачот
54.518,28 US$ EUR ≈ 50.740 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5
Година 2014 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион кипер VOLKSWAGEN 24-280 E камион кипер VOLKSWAGEN 24-280 E
2
Контактирајте го продавачот
62.306,61 US$ EUR ≈ 57.990 €
Камион кипер
Евро Euro 5 Модел Constellation
Година 2013 Километража 337695 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
6.550 € Без ДДВ
Камион работилница
Евро Euro 5
Година 10/2015 Километража 263632 км Сила
Литванија, Radviliškis
Контактирајте го продавачот
12.540 € PLN 58.750 PLN
Камион со рамна платформа
Година 2016 Километража 299418 км Сила
Полска, Sulechow
камион кипер VOLKSWAGEN 31-330 E
1
Контактирајте го продавачот
102.221,78 US$ EUR ≈ 95.130 €
Камион кипер
Модел Constellation
Година 2017 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
14.250 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 05/2013 Километража 155022 км Сила
Литванија, Radviliškis
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 680 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 250689 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2005 Километража 396751 км Сила
Германија, Eschenburg - Hirzenhain
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 09/2014 Километража 108496 км Сила
Литванија, Vilnius
камион со церада VOLKSWAGEN crafter камион со церада VOLKSWAGEN crafter
2
Контактирајте го продавачот
14.490 € PLN 67.900 PLN
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 23.23 м³
Година 2019 Километража 340994 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 01/2015 Километража 231000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се