Филтри -

Камиони Ural од Литванија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони Ural од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Камион-цистерна
Година 1991 Километража Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион-цистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 1993 Километража Сила
Литванија, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 1627 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 31557 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 6000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се