Филтри -

Камиони Ural

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

6 огласа: Камиони Ural

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 8980 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 31557 км Сила
Литванија, Dievogala
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 1627 км Сила
Литванија, Dievogala
камион за превоз на дрва Ural  43202 за делови камион за превоз на дрва Ural  43202 за делови камион за превоз на дрва Ural  43202 за делови
3
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.598 €
Камион за превоз на дрва
Година 1988 Километража Сила
Белорусија, Mazyr
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Камион-цистерна
Година 1991 Километража Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Воен камион
Носивост 4800 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 1627 км Сила
Литванија, Dievogala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи