Филтри -

Камиони URAL од Русија

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони URAL од Русија: 31 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион кипер URAL самосвал с задней разгрузкой нови камион кипер URAL самосвал с задней разгрузкой нови камион кипер URAL самосвал с задней разгрузкой
3
Контактирајте го продавачот
31.670 € RUB 2.750.000 RUB
Камион кипер
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Контактирајте го продавачот
57.580 € RUB 5.000.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со рамна платформа URAL бортовой с манипулятором камион со рамна платформа URAL бортовой с манипулятором
2
Контактирајте го продавачот
61.030 € RUB 5.300.000 RUB
Камион со рамна платформа
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
нови камион за превоз на дрва URAL Сортиментовоз нови камион за превоз на дрва URAL Сортиментовоз нови камион за превоз на дрва URAL Сортиментовоз
3
Контактирајте го продавачот
33.970 € RUB 2.950.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Контактирајте го продавачот
51.820 € RUB 4.500.000 RUB
Камион фургон
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
нови камион-цистерна URAL 55571 нови камион-цистерна URAL 55571 нови камион-цистерна URAL 55571
3
Контактирајте го продавачот
35.700 € RUB 3.100.000 RUB
Камион-цистерна
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
нови камион за превоз на дрва URAL 4320 нови камион за превоз на дрва URAL 4320 нови камион за превоз на дрва URAL 4320
3
Контактирајте го продавачот
59.880 € RUB 5.200.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Контактирајте го продавачот
55.280 € RUB 4.800.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
нови камион-шасија URAL 5557
1
Контактирајте го продавачот
27.640 € RUB 2.400.000 RUB
Камион-шасија
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Контактирајте го продавачот
53.840 € RUB 4.675.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Контактирајте го продавачот
41.460 € RUB 3.600.000 RUB
Камион за транспорт на гориво
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Контактирајте го продавачот
39.150 € RUB 3.400.000 RUB
Камион-шасија
Евро Euro 4 Модел Урал NEXT
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
нови камион со рамна платформа URAL 55571 нови камион со рамна платформа URAL 55571
2
Контактирајте го продавачот
32.820 € RUB 2.850.000 RUB
Камион со рамна платформа
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Контактирајте го продавачот
38.000 € RUB 3.300.000 RUB
Камион-цистерна
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Контактирајте го продавачот
31.670 € RUB 2.750.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Покажи повеќе
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се