Филтри -

Камиони URAL - Казахстан

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони URAL - Казахстан: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион со рамна платформа URAL Бортовой автомобиль Урал 4320 с г/м АНТ-7,5-2 нови камион со рамна платформа URAL Бортовой автомобиль Урал 4320 с г/м АНТ-7,5-2 нови камион со рамна платформа URAL Бортовой автомобиль Урал 4320 с г/м АНТ-7,5-2
3
Контактирајте го продавачот
70.600 US$ EUR ≈ 59.930 €
Камион со рамна платформа
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2021 Километража Сила 228 кс
Казахстан, Атырау
нови камион фургон URAL Вахтовый автобус Урал 3255 NEXT нови камион фургон URAL Вахтовый автобус Урал 3255 NEXT нови камион фургон URAL Вахтовый автобус Урал 3255 NEXT
3
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 63.670 €
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2021 Километража 200 км Сила 273 кс
Казахстан, Атырау
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион фургон URAL Вахтовый автомобиль Урал NEXT 22 места нови камион фургон URAL Вахтовый автомобиль Урал NEXT 22 места нови камион фургон URAL Вахтовый автомобиль Урал NEXT 22 места
3
Контактирајте го продавачот
73.000 US$ EUR ≈ 61.970 €
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2021 Километража 400 км Сила 273 кс
Казахстан, Атырау
Контактирајте го продавачот
62.020 € KZT 30.950.000 KZT
Воен камион
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2020 Километража 400 км Сила 228 кс
Казахстан, Атырау
Контактирајте го продавачот
66.130 € KZT 33.000.000 KZT
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 9500 л Суспензија пружина/пружина
Година 08/2021 Километража Сила 273 кс
Казахстан, Атырау
нови воен камион URAL УРАЛ 4320 NEXT 4x4
1
Контактирајте го продавачот
62.120 € KZT 31.000.000 KZT
Воен камион
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 273 кс
Казахстан, Атырау
нови камион-цистерна URAL Автомобиль специальный 5677 автоцистерна для перевозки питьевой нови камион-цистерна URAL Автомобиль специальный 5677 автоцистерна для перевозки питьевой
2
Контактирајте го продавачот
59.110 € KZT 29.500.000 KZT
Камион-цистерна
Носивост 10000 кг Зафатнина 9.5 м³
Година 2021 Километража Сила 169 кс
Казахстан, Атырау
нови камион со рамна платформа URAL 4320-1912-60
1
Контактирајте го продавачот
60.320 € KZT 30.100.000 KZT
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Сила 230 кс
Казахстан, Атырау
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се