Филтри -

Камиони UNIC

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони UNIC: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-шасија
Година 1985 Километража 48200 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
SVV Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
Продавач на Autoline: 8 години
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Зафатнина 9.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/1977 Километража 264040 км Сила
Белгија, Kessel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се