Камиони UAZ

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони UAZ: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион UAZ 469
10
2.852 € PLN USD 13.000 PLN ≈ 3.099 US$
Воен камион
Година 1985 Километража 6340 км Сила
Полска, Rembertów
камион за шлепување UAZ Карго
14
ВИДЕО
12.270 € RUB USD 990.000 RUB ≈ 13.330 US$
Камион за шлепување
Носивост 1000 кг
Година 2015 Километража 53000 км Сила 128 кс
Русија, Брянский р-н, п. Супонево
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се