Филтри -

Камиони Teupen

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони Teupen: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа Teupen Podnośnik koszowy Teupen LEO 25 T - gąsienice+laweta - Windex
12
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел LEO 25 T
Година 2005 Километража Сила
Полска, Chojnice
возило со дигалка со корпа Teupen LEO 23
7
30.150 € PLN USD 134.900 PLN ≈ 34.000 US$
Возило со дигалка со корпа
Година 2006 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Małkinia
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се