Филтри -

Камиони Terberg од Полска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

9 огласа: Камиони Terberg од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22760 кг
Година 1992 Километража 588396 км Сила
Полска, Trzebień
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија хидраулично
Година 2006 Километража Сила
Полска, Kościerzyna
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.960 € PLN 130.000 PLN
Камион кипер
Година Километража Сила
Полска, Swiebodzin
Контактирајте го продавачот
40.340 € PLN 175.000 PLN
Камион кипер
Година 2009 Километража Сила
Полска, Swiebodzin
Контактирајте го продавачот
34.570 € PLN 150.000 PLN
Камион кипер
Година 2003 Километража Сила
Полска, Swiebodzin
Контактирајте го продавачот
36.880 € PLN 160.000 PLN
Камион кипер
Година 2007 Километража Сила
Полска, Swiebodzin
Контактирајте го продавачот
17.980 € PLN 78.000 PLN
Камион кипер
Година 2004 Километража Сила
Полска, Swiebodzin
Контактирајте го продавачот
34.570 € PLN 150.000 PLN
Камион кипер
Година 2004 Километража 1022258 км Сила
Полска, Swiebodzin
Контактирајте го продавачот
32.270 € PLN 140.000 PLN
Камион кипер
Година 2005 Километража Сила
Полска, Swiebodzin
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи