Филтри -

Камиони Terberg од Европа

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

30 огласа: Камиони Terberg

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион за шлепување
Година 1997 Километража 19923 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 11930 кг Евро Euro 3
Година 02/2001 Километража 620041 км Сила
Холандија, Oisterwijk
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.880 € HUF 7.900.000 HUF
Камион со рамна платформа
Година 01/2005 Километража 84002 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 35130 кг Евро Euro 5
Година 2010-05-20 Километража 331009 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 09/2002 Километража 580000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 29370 кг Евро Euro 5
Година 2010-03-08 Километража 924000 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22760 кг
Година 1992 Километража 588396 км Сила
Полска, Trzebień
Контактирајте го продавачот
16.499 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија хидраулично
Година 2006 Километража Сила
Полска, Kościerzyna
Контактирајте го продавачот
39.830 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 30000 км Сила
Германија, Wuppertal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 23740 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2011 Километража 504172 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Камион со рамна платформа
Година 1988 Километража 63287 км Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
30.090 € PLN 130.000 PLN
Камион кипер
Година Километража Сила
Полска, Swiebodzin
Контактирајте го продавачот
40.500 € PLN 175.000 PLN
Камион кипер
Година 2009 Километража Сила
Полска, Swiebodzin
Контактирајте го продавачот
37.030 € PLN 160.000 PLN
Камион кипер
Година 2007 Километража Сила
Полска, Swiebodzin
Контактирајте го продавачот
34.710 € PLN 150.000 PLN
Камион кипер
Година 2003 Километража Сила
Полска, Swiebodzin
Контактирајте го продавачот
18.050 € PLN 78.000 PLN
Камион кипер
Година 2004 Километража Сила
Полска, Swiebodzin
Контактирајте го продавачот
34.710 € PLN 150.000 PLN
Камион кипер
Година 2004 Километража 1022258 км Сила
Полска, Swiebodzin
Контактирајте го продавачот
32.400 € PLN 140.000 PLN
Камион кипер
Година 2005 Километража Сила
Полска, Swiebodzin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Носивост 19860 кг Евро Euro 2
Година 02/2000 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
64.220 € CZK 1.599.000 CZK
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 418167 км Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 01/2001 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 29270 кг Евро Euro 3
Година Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 06/1999 Километража Сила
Холандија, Weert
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи