Филтри -

Камиони Tatra од Унгарија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони Tatra од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер Tatra 815 камион кипер Tatra 815 камион кипер Tatra 815
3
Контактирајте го продавачот
3.866 € HUF 1.490.000 HUF
Камион кипер
Година 1990 Километража 91379 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2019 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.400 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Зафатнина 11000 л
Година 1985 Километража 12471 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2018 Километража 84000 км Сила
Унгарија, Budapest

Other makes in the section "Камиони од Унгарија"

Контактирајте го продавачот
35.900 €
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 43.13 м³
Година 2015 Километража 640000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Камион-шасија
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 650000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
22.990 €
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 46.88 м³
Година 2015 Километража 820000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 43.13 м³
Година 2002 Километража 530000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Зафатнина 37.38 м³
Година 2003 Километража 720000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
16.600 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 51 м³
Година 2009 Километража 710000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Камион платформа
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 850000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 360000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 650000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 49.2 м³
Година 2008 Километража 830000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³
Година 2012 Километража 860000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 490000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
6.600 €
Камион платформа
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 860000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година Километража Сила
Унгарија, Jászberény
камион со завеса MAN TGX 26.440 + приколка завеса камион со завеса MAN TGX 26.440 + приколка завеса камион со завеса MAN TGX 26.440 + приколка завеса
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 2012 Километража Сила
Унгарија, Jászberény
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 11750 кг
Година 2007 Километража 368000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
39.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 13000 кг Зафатнина 13.49 м³
Година 2007 Километража 730000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.650 € HUF 9.500.000 HUF
Камион со церада
Година 04/2012 Километража 440943 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16720 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 253000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 671000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
91.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 228000 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се