Филтри -

Камиони Tatra од Словачка

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

25 огласа: Камиони Tatra од Словачка

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2006 Километража 91772 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2006 Километража 91772 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
83.880 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 362068 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
83.880 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 362068 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
16.680 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 1996 Километража 234389 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
4.680 € Со вклучен ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 1988 Километража 143534 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
22.680 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 373001 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
31.080 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 19.94 м³
Година 2007 Километража 22750 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
31.080 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 19.29 м³
Година 2007 Километража 22750 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
15.900 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 2006 Километража 249247 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
4.200 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година 1984 Километража Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
15.900 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 2006 Километража 249247 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
5.880 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година 1989 Километража 967098 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
29.880 € Со вклучен ДДВ
Камион-цистерна
Зафатнина 11 м³
Година 1985 Километража 15825 км Сила
Словачка, Levice
камион кипер Tatra 148 Dumper камион кипер Tatra 148 Dumper камион кипер Tatra 148 Dumper
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1968 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
154.900 €
Камион кипер
Година 06/2019 Километража 176123 км Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
141.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2018 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2007 Километража 253070 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
185.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2023 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
138.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2018 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2006 Километража 287338 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 400000 км Сила
Словачка, Ružomberok
воен камион Tatra 813 воен камион Tatra 813
2
Контактирајте го продавачот
11.400 €
Воен камион
Година Километража Сила
Словачка
камион за шлепување Tatra 148 камион за шлепување Tatra 148 камион за шлепување Tatra 148
3
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Камион за шлепување
Година 1983 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
185.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16311 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12902 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2023 Километража 5885 км Сила
Словачка
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи