Филтри -

Камиони Tatra од Чешка Република

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Камиони Tatra од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.420 € CZK 899.000 CZK
Камион кипер
Година 2000 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
5.150 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1984-01 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.760 € CZK 389.000 CZK
Камион-цистерна
Година 1986 Километража 85000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8100 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998-02 Километража 137820 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
аукција 7.212 € CZK 178.000 CZK
Камион со рамна платформа
Година 04/1990 Километража Сила
Чехија, Chromeč
Контактирајте го продавачот
аукција 19.450 € CZK 480.000 CZK
Камион кипер
Година 09/2007 Километража 296900 км Сила
Чехија, Bělotín
Контактирајте го продавачот
119.500 € CZK 2.950.000 CZK
Камион кипер
Година 2018 Километража 110000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
аукција 3.201 € CZK 79.000 CZK
Камион-шасија
Година 04/1998 Километража 316506 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
20.350 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 2000-05 Километража 299975 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
34.400 € CZK 849.000 CZK
Камион со рамна платформа
Носивост 14350 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 151495 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12100 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
47.810 € CZK 1.180.000 CZK
Камион кипер
Носивост 17800 кг
Година 2007 Километража Сила
Чехија, Vratimov
Контактирајте го продавачот
30.790 € CZK 760.000 CZK
Камион кипер
Година 2006 Километража Сила
Чехија, Vratimov
Контактирајте го продавачот
27.550 € CZK 680.000 CZK
Камион кипер
Година 2006 Километража Сила
Чехија, Vratimov
Контактирајте го продавачот
30.790 € CZK 760.000 CZK
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2006 Километража Сила
Чехија, Vratimov
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 42700 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 158000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
12.300 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 10000 кг
Година 1990 Километража 8013 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
23.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2000-09 Километража 382288 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
23.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2000-09 Километража 382288 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
140.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2021-03 Километража 28552 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
140.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2021-03 Километража 28552 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1984 Километража 32812 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
31.600 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16300 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 81357 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
166.980 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година 2018 Километража 84000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
38.490 € CZK 949.900 CZK
Камион кипер
Носивост 16000 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража 242000 км Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се