Камиони TOYOTA од Португалија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони TOYOTA од Португалија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни TOYOTA Dyna BU30 / 300 left hand drive 3.0 diesel 5.5 ton
35
ВИДЕО
4.200 € USD ≈ 4.610 US$
Камион за превоз на животни
Носивост 2700 кг Суспензија пружина/пружина
Година 04/1983 Километража 310393 км Сила 76 кс
Португалија, Enxara do Bispo
камион за шлепување TOYOTA Dyna 250 left hand drive 11B 3.0 diesel 6.2 ton
23
ВИДЕО
6.400 € USD ≈ 7.025 US$
Камион за шлепување
Носивост 3400 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1989 Километража 225400 км Сила 90 кс
Португалија, Enxara do Bispo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер TOYOTA Dyna
9
преговара
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 99000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион со рамна платформа TOYOTA HINO FD174L left hand drive 6 cylinder 10 ton
33
ВИДЕО
3.900 € USD ≈ 4.281 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 6300 кг Суспензија пружина/пружина
Година 05/1984 Километража 237328 км Сила
Португалија, Enxara do Bispo
камион-шасија TOYOTA
7
преговара
Камион-шасија
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
камион кипер TOYOTA Dyna 400
5
преговара
Камион кипер
Година 01/1983 Километража 1 км Сила
Португалија, Marinha Grande
камион-ладилник TOYOTA Dyna
7
преговара
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2009-11 Километража 321000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион-ладилник TOYOTA Dyna
5
преговара
Камион-ладилник
Година 2007-08 Километража 337000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион-ладилник TOYOTA Dyna
9
преговара
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2007-11 Километража 518000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се