Филтри -

Камиони THWAITES

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони THWAITES: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.990 € GBP 12.750 GBP
Камион кипер
Година 2014 Километража 3191 м/ч Сила 47 кс
Обединето Кралство, Bolton
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 27.790 €
Камион кипер
Носивост 60000 кг Зафатнина 30 м³
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се