Филтри -

Камиони THOMAS

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони THOMAS: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.600 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 4560 кг
Година 1991-12-03 Километража 108179 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Autoline: 17 години
Контактирајте го продавачот
17.600 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 6200 кг
Година 1994-01-01 Километража 11774 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Autoline: 17 години
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се